Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 20,7% sub estimat
Exeutie lucrari pentru obiectivul de investitie - „Inlocuire și extindere retea de alimentare cu apa in localitatea Salciua, comuna Salciua, judetul Alba"
- Număr anunț
- SCN1024802
- Autoritate contractantă
- Comuna Salciua (CUI 4613300)
- Furnizor / câștigător
- AWE INFRA SRL (CUI 35355090)
- Cod CPV
- 45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.906.165,57 RON
- Valoare atribuită
- 3.889.426,15 RON 20,7% sub estimat
- Data publicării
- 07.11.2018 08:35
- Anunț de atribuire
- SCNA1013377
- Termen limită
- 28.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1030232
Documente
Documentația de atribuire
- 8. Formulare.docx.p7m
- Avize si acorduri.pdf.p7m
- Breviar de calcul.pdf.p7m
- Caiete de sarcini_opt.pdf.p7m
- Contract DE LUCRARI EXECUTIE APA.docx.p7m
- Expertiza tehnica.pdf.p7m
- FisaDate_DF1030232.pdf
- Formulare F1 F2 F3 F4 F5 F6_opt.pdf.p7m
- Memoriu DTAC.pdf.p7m
- Memoriu PT.pdf.p7m
- Nota justificativa val.estimata si referat necesitate.pdf.p7m
- Planuri PT_opt.pdf.p7m
- Program faze determinante.pdf.p7m
- s0.PDF.p7m
- s10.PDF.p7m
- s11.PDF.p7m
- s12.PDF.p7m
- s13.PDF.p7m
- s14.PDF.p7m
- s15.PDF.p7m
- s16.PDF.p7m
- s17.PDF.p7m
- s18.PDF.p7m
- s19.PDF.p7m
- s1.PDF.p7m
- s20.PDF.p7m
- s21.PDF.p7m
- s22.PDF.p7m
- s23.PDF.p7m
- s24.PDF.p7m
- s25.PDF.p7m
- s26.PDF.p7m
- s27.PDF.p7m
- s28.PDF.p7m
- s29.PDF.p7m
- s2.PDF.p7m
- s30.PDF.p7m
- s31.PDF.p7m
- s32.PDF.p7m
- s33.PDF.p7m
- s34.PDF.p7m
- s35.PDF.p7m
- s36.PDF.p7m
- s37.PDF.p7m
- s38.PDF.p7m
- s39.PDF.p7m
- s3.PDF.p7m
- s40.PDF.p7m
- s41.PDF.p7m
- s42.PDF.p7m
- s43.PDF.p7m
- s44.PDF.p7m
- s45.PDF.p7m
- s46.PDF.p7m
- s47.PDF.p7m
- s48.PDF.p7m
- s49.PDF.p7m
- s4.PDF.p7m
- s50.PDF.p7m
- s51.PDF.p7m
- s52.PDF.p7m
- s5.PDF.p7m
- s6.PDF.p7m
- s7.PDF.p7m
- s8.PDF.p7m
- s9.PDF.p7m
- Studiu geotehnic.pdf.p7m
- Studiu hidrogeologic.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
AWE INFRA SRL CUI RO35355090
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ACSA SA CUI RO 199958
Oferta 3
Individuala
Ofertant
VERTA TEL SRL CUI RO 8873370
Valoare atribuită
3.889.426,15 RON
din 4.906.165,57 RON estimat
20,7%
Adjudecat la 79,3% din estimat · economie 1.016.739,42 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.