Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,6% sub estimat
Achizitie publica branzeturi
- Număr anunț
- SCN1024801
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 4344406)
- Furnizor / câștigător
- CARLAND SRL (CUI 11180179)
- Cod CPV
- 15540000-5 · Branzeturi (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 355.022,80 RON
- Valoare atribuită
- 299.638,80 RON 15,6% sub estimat
- Data publicării
- 07.11.2018 08:35
- Anunț de atribuire
- SCNA1009910
- Termen limită
- 26.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1030756
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini branzeturi.pdf.p7s
- FisaDate_DF1030756.pdf
- FORMULARE BRANZETURI 2018.pdf.p7s
- MODEL ACORD CADRU BRANZETURI 2018.pdf.p7s
- MODEL CONTRACT BRANZETURI 2018.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CARLAND SRL CUI RO 11180179
Oferta 2
Individuala
Ofertant
IMDIA SRL CUI RO 15884509
Valoare atribuită
299.638,80 RON
din 355.022,80 RON estimat
15,6%
Adjudecat la 84,4% din estimat · economie 55.384 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.