Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,0% sub estimat

LUCRARI „REALIZARE POD PESTE VALEA OCOLISULUI, LA STEAZA, IN COMUNA OCOLIS, JUDETUL ALBA”

Număr anunț
SCN1024793
Autoritate contractantă
Comuna Ocolis (CUI 4561910)
Furnizor / câștigător
B & A PREFABRICATE SRL (CUI 28515333)
Cod CPV
45221110-6 · Lucrari de constructii de poduri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
597.470 RON
Valoare atribuită
567.522,03 RON 5,0% sub estimat
Data publicării
07.11.2018 08:29
Anunț de atribuire
SCNA1012706
Termen limită
26.11.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1030599

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Terți susținători 1
ROMARIS SRL CUI RO 13658530
Oferta 2 Individuala
Ofertant
ARIA CONSTRUCT SRL CUI RO 23073907

Valoare atribuită

567.522,03 RON

din 597.470 RON estimat 5,0%

Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 29.947,97 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.