Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sonda sterila material antibacterian de aspiratie in circuit inchis 72 ore

Număr anunț
DA34249849
Autoritate contractantă
Spitalul de Oncologie Monza (CUI 39932735)
Cod CPV
33171000-9 · Instrumente pentru anestezie si pentru reanimare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.266.046 RON
Data publicării
16.10.2023 11:23
Data finalizării
18.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.266.046 RON