Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie usa culisanta Opel Movano

Număr anunț
DA34248498
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 COPALAU (CUI 23018783)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.446.169 RON
Data publicării
16.10.2023 11:23
Data finalizării
19.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.446.169 RON