Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asistenta tehnica proiect ,, Reabilitare strazi in 23 August, Zavoi si Valea Bistrei”

Număr anunț
DA34279210
Autoritate contractantă
Comuna Zavoi (Consiliul Local) (CUI 3227335)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.816.253 RON
Data publicării
18.10.2023 11:23
Data finalizării
19.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.816.253 RON