Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE PROIECTARE FAZA SF(DALI) PT. LUCRARI DE INFRASTRUCTURA

Număr anunț
DA34282014
Autoritate contractantă
COMUNA MOVILITA JUD. IALOMITA (CUI 4364810)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.298.356 RON
Data publicării
18.10.2023 11:23
Data finalizării
19.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.298.356 RON