Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie 2 buc. atomizoare portabile

Număr anunț
DA34275859
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL VASLUI (CUI 3337532)
Cod CPV
44510000-8 · Scule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.878.746 RON
Data publicării
18.10.2023 11:23
Data finalizării
19.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.878.746 RON