Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE ORGANIZARE EVENIMENTE CULTURALE – HRAMUL SFINTILOR ARHANGHELI MIHAIL SI GAVRIL - 09.11

Număr anunț
DA34275042
Autoritate contractantă
Comuna Sacu (CUI 3227181)
Cod CPV
79952100-3 · Servicii de organizare de evenimente culturale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
37.245.280 RON
Data publicării
18.10.2023 11:23
Data finalizării
19.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.245.280 RON