Ofertă acceptată Cumpărare directă

MASA INFASAT

Număr anunț
DA34281756
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC AGNITA (CUI 4241176)
Cod CPV
33192000-2 · Mobilier medical (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.854.062 RON
Data publicării
18.10.2023 11:23
Data finalizării
19.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.854.062 RON