Ofertă acceptată Cumpărare directă

EXECUTIE PLOMBARI CU MIXTURI ASFALTICE - ORAS STEI

Număr anunț
DA34260704
Autoritate contractantă
ORASUL STEI (CUI 4539114)
Cod CPV
45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
15.497.154 RON
Data publicării
17.10.2023 11:23
Data finalizării
19.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.497.154 RON