Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pavilion 3x3m, structura aluminiu, poliester alb/argintiu + imprimare pendenti + 4 pereti laterali

Număr anunț
DA34279073
Autoritate contractantă
Biblioteca Judeteana Lucian Blaga Alba (CUI 5253330)
Cod CPV
39522530-1 · Corturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
13.122.247 RON
Data publicării
18.10.2023 11:23
Data finalizării
19.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.122.247 RON