Atribuită Cumpărare directă

LICHID SPALARE PARBRIZ IARNA 5L -20GRADE

Număr anunț
DA34799112
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE PROTECTIA PLANTELOR SI DE INTRETINERE A DRUMURILOR JUDETENE PRAHOVA (CUI 12284089)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI 14528066)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
113,40 RON
Data publicării
08.01.2024 13:45
Data finalizării
09.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

113,40 RON