Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparate aer conditionat conform caiet de sarcini 5468/11.09.2023

Număr anunț
DA34284538
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA AEROPORT TRANSILVANIA TARGU MURES (CUI 4276000)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.991.233 RON
Data publicării
19.10.2023 11:23
Data finalizării
19.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.991.233 RON