Atribuită
Anunț de participare
Servicii de mentenanta a sistemului informatic integrat Hospital Manager
- Număr anunț
- SCN1024780
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- INFO WORLD SRL (CUI 13373052)
- Cod CPV
- 72610000-9 · Servicii de asistenta informatica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 403.320 RON
- Valoare atribuită
- 403.320 RON
- Data publicării
- 07.11.2018 08:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1010688
- Termen limită
- 19.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1030689
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
INFO WORLD SRL CUI RO 13373052
Valoare atribuită
403.320 RON
din 403.320 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro