Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Furnizare echipamente pentru efectuarea de teste de metagenomica si biologie moleculara pentru proiectul microDIAB
- Număr anunț
- CN1006024
- Autoritate contractantă
- Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
- Furnizor / câștigător
- ANTISEL RO SRL (CUI 27040635)
- Cod CPV
- 38434570-2 · Analizoare hematologice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.172.356 RON
- Valoare atribuită
- 1.171.532 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 07.11.2018 01:41
- Anunț de atribuire
- CAN1014167
- Termen limită
- 17.12.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 214-490031
- Documentație de atribuire
- DF1030093
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Clauze contractuale obligatorii Formular contract.doc.p7s
- FisaDate_DF1030093.pdf
- Formulare.doc.p7s
- FORMULARUL 4 Propunere tehnica.doc.p7s
DUAE
Loturi (5)
Estimat: 1.172.356 RON Adjudecat: 1.171.532 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hotă extracție ADN/ARN | 9.013 RON | ANTISEL RO SRL | 9.012 RON |
| 2 | Thermal cycler – Termociclor | 35.324 RON | ANTISEL RO SRL | 35.320 RON |
| 3 | Platformă Real – Time PCR | 252.100 RON | ANTISEL RO SRL | 252.000 RON |
| 4 | Extractor automat de acizi nucleici | 81.277 RON | ANTISEL RO SRL | 81.200 RON ↓0,1% |
| 5 | Sistem tip librarie si Secventiator | 794.642 RON | ANTISEL RO SRL | 794.000 RON ↓0,1% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ELTA 90 MEDICAL RESEARCH SRL CUI RO 27344880
Valoare atribuită
1.171.532 RON
din 1.172.356 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 824 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.