Ofertă acceptată Cumpărare directă

SALTEA 90X190 10 BUCATI și SALTEA 190X90 26 BUCATI

Număr anunț
DA34281701
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI GIURGIU (CUI 9902350)
Cod CPV
39143112-4 · Saltele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
21.619.167 RON
Data publicării
18.10.2023 11:23
Data finalizării
19.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.619.167 RON