Atribuită Cumpărare directă

Materiale pentru instalatia electrica

Număr anunț
DA34798547
Autoritate contractantă
COMUNA POPESTI (CUI 5398340)
Furnizor / câștigător
INSERT SISTEM SRL (CUI 18684386)
Cod CPV
31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.093,27 RON
Data publicării
08.01.2024 13:45
Data finalizării
09.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.093,27 RON