Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prod. informative și de promovare: mape aniversare„Avram Iancu”, reproducere aniversara”Avram Iancu”

Număr anunț
DA34280054
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Cod CPV
39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.658.432 RON
Data publicării
18.10.2023 11:23
Data finalizării
19.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.658.432 RON