Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piatra de cariera si concasata

Număr anunț
DA34256250
Autoritate contractantă
REGIA PUBLICĂ LOCALĂ OCOLUL SILVIC TIHA BÎRGĂULUI R.A. (CUI 39145325)
Cod CPV
14212300-3 · Piatra de cariera si concasata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.306.426 RON
Data publicării
16.10.2023 11:23
Data finalizării
19.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.306.426 RON