Atribuită Cumpărare directă

Asigurare Dacia Dokker TRP

Număr anunț
DA34795191
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL CARACAL (CUI 4395175)
Furnizor / câștigător
UNIQA ASIGURARI SA (CUI 1813613)
Cod CPV
66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.151,28 RON
Data publicării
08.01.2024 13:45
Data finalizării
09.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.151,28 RON