Ofertă acceptată Cumpărare directă

Curs formare profesională Standardul SR EN ISO/IEC 17025:2018

Număr anunț
DA34282750
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Monetaria Statului (CUI 427304)
Cod CPV
79632000-3 · Servicii de formare a personalului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
449.981 RON
Data publicării
18.10.2023 11:23
Data finalizării
19.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

449.981 RON