Atribuită Cumpărare directă

DEGRESANT + ADEZIV RAPID + DECAPANT GARNITURI + ADEZIV FILETE + ANTIGRIPANT (LOCTITE)

Număr anunț
DA34789953
Autoritate contractantă
TRANSURB S.A .GALATI (CUI 10890801)
Furnizor / câștigător
VIGRA MARKETING & SERVICES SRL (CUI 15143726)
Cod CPV
24911200-5 · Adezivi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.883,94 RON
Data publicării
05.01.2024 13:45
Data finalizării
09.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.883,94 RON