Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparare si intretinere retea fibra optica sistem CCTV pentru Comuna Stefan Voda

Număr anunț
DA34796578
Autoritate contractantă
Comuna Stefan Voda (CUI 4133000)
Furnizor / câștigător
SECURITY TECHNOLOGY SERVICES S.R.L. (CUI 41558706)
Cod CPV
50312310-1 · Intretinerea echipamentului de retea de date (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.194 RON
Data publicării
08.01.2024 13:45
Data finalizării
09.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.194 RON