Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Coperți din carton pentru arhivare x 8.100 buc., Etichete și sigilii autocolante x 8.100 buc.
- Număr anunț
- DA34274552
- Autoritate contractantă
- JUDETUL ILFOV - CONSILIUL JUDETEAN (CUI 4192545)
- Cod CPV
- 22852100-8 · Coperti de dosar (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 35.666.380 RON
- Data publicării
- 18.10.2023 11:23
- Data finalizării
- 19.10.2023 11:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.