Ofertă acceptată Cumpărare directă

birotica

Număr anunț
DA34248074
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA IECEA MARE (CUI 29143424)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.803.504 RON
Data publicării
16.10.2023 11:23
Data finalizării
19.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.803.504 RON