Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asigurarea unui suport alimentar pentru preșcolari și elevi din unitatea de învățământ Ostrov

Număr anunț
DA34294968
Autoritate contractantă
COMUNA OSTROV (PRIMARIA OSTROV JUD. TULCEA) (CUI 4794079)
Cod CPV
55524000-9 · Servicii de catering pentru scoli (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.417.980 RON
Data publicării
19.10.2023 11:23
Data finalizării
20.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.417.980 RON