Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat aer conditionat 12000 BTU

Număr anunț
DA34292261
Autoritate contractantă
Oras Livada (CUI 3896852)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.470.608 RON
Data publicării
19.10.2023 11:23
Data finalizării
20.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.470.608 RON