Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparare a cladirii si a sistemelor de scurgere a apelor pluviale la CMJ Botosani

Număr anunț
DA34282909
Autoritate contractantă
JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.944.565 RON
Data publicării
18.10.2023 11:23
Data finalizării
20.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.944.565 RON