Ofertă acceptată Cumpărare directă

Amenajare spatiu verde prin plantare flori comuna Maneciu

Număr anunț
DA34285786
Autoritate contractantă
COMUNA MANECIU (CUI 2843221)
Cod CPV
77310000-6 · Amenajare si intretinere de spatii verzi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.918.866 RON
Data publicării
19.10.2023 11:23
Data finalizării
20.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.918.866 RON