Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
ECOCARDIOGRAF CU SONDA CARDIACA SI VASCULARA
- Număr anunț
- SCN1025175
- Autoritate contractantă
- Spitalul de REcuperare Cardiovasculara " Dr. Benedek Geza" Covasna (CUI 4404559)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 33112340-3 · Ecocardiografe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 235.290 RON
- Valoare atribuită
- 234.900 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 08.11.2018 17:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1010687
- Termen limită
- 23.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1031097
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Declaratie functii de decizie.pdf.p7s
- FisaDate_DF1031097.pdf
- Formulare.pdf.p7s
- Model contract.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Oferta 2
Individuala
Ofertant
GLOBAL MEDICAL SOLUTIONS S.R.L. CUI RO 27093109
Valoare atribuită
234.900 RON
din 235.290 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 390 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.