Ofertă acceptată Cumpărare directă

Oferta pret servicii transport intern pers., conf.solicitarii LICEULUI ONISIFOR GHIBU- CLUJ

Număr anunț
DA34294498
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic ONISIFOR GHIBU (CUI 4722498)
Cod CPV
60000000-8 · Servicii de transport (cu exceptia transportului de deseuri) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.235.440 RON
Data publicării
19.10.2023 11:23
Data finalizării
20.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.235.440 RON