Ofertă acceptată Cumpărare directă

Umerase din lemn

Număr anunț
DA34270793
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
Cod CPV
39136000-4 · Umerase pentru haine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.966.020 RON
Data publicării
17.10.2023 11:23
Data finalizării
20.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.966.020 RON