Ofertă acceptată Cumpărare directă

Parasuta diametru 3,5 m

Număr anunț
DA34287993
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 12 TULCEA (CUI 13625958)
Cod CPV
37524100-8 · Jocuri educative (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.655.247 RON
Data publicării
19.10.2023 11:23
Data finalizării
20.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.655.247 RON