Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 27,8% sub estimat
Achiziția de imprimante laser A3 pentru Consiliul Județean Bihor
- Număr anunț
- SCN1025071
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
- Furnizor / câștigător
- NAVITECH IT CONCEPT S.R.L. (CUI 39926008)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 209.250 RON
- Valoare atribuită
- 151.119 RON 27,8% sub estimat
- Data publicării
- 08.11.2018 12:22
- Anunț de atribuire
- SCNA1010447
- Termen limită
- 23.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1030939
Documente
Documentația de atribuire
- contract furnizare imprimante.doc.p7s
- FisaDate_DF1030939.pdf
- formulare.docx.p7s
- specificatii tehnice minimale.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
NAVITECH IT CONCEPT S.R.L. CUI RO39926008
Oferta 2
Individuala
Ofertant
TOP TECH CUI RO 2114184
Oferta 3
Individuala
Ofertant
PRINTOPIA SRL CUI RO 22658113
Valoare atribuită
151.119 RON
din 209.250 RON estimat
27,8%
Adjudecat la 72,2% din estimat · economie 58.131 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.