Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
,,Modernizare drumuri de interes local in comuna Serbanesti judetul Olt „
- Număr anunț
- SCN1024831
- Autoritate contractantă
- COMUNA SERBANESTI (CUI 5139850)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL TRUST ARGES SRL (CUI 15428170)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.487.725 RON
- Valoare atribuită
- 7.466.869,85 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 08.11.2018 09:11
- Anunț de atribuire
- SCNA1017083
- Termen limită
- 05.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1026733
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.docx.p7s
- Expertiza tehnica.pdf.p7s
- FisaDate_DF1026733.pdf
- Model de contract.docx.p7s
- Modele formulare.docx.p7s
- Parte desenata III.pdf.p7s
- Parte desenata II.pdf.p7s
- Parte desenata I.pdf.p7s
- STUDIU DE FEZABILITATE.pdf.p7s
- Studiu geotehnic.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
GENERAL TRUST ARGES SRL CUI RO 15428170
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
GRUP PRIMACONS SRL CUI RO 6341643
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
GRUP EXPERT SRL CUI 17008084
Terți susținători 2
PIRAMID-PROIECT SRL CUI RO 13406974
MAR CONSTRUCT TRANSPORT 2008 SRL CUI RO24724353
Valoare atribuită
7.466.869,85 RON
din 7.487.725 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 20.855,15 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.