Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat
Proiectare si executie "Extindere si reabilitare Scoala primara Ponorata, comuna Coroieni, jud.Maramures"
- Număr anunț
- SCN1025016
- Autoritate contractantă
- COMUNA COROIENI (CUI 3627099)
- Furnizor / câștigător
- GRICON SRL (CUI 15500950)
- Cod CPV
- 45214210-5 · Lucrari de constructii de scoli primare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 697.055 RON
- Valoare atribuită
- 690.326,52 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 08.11.2018 09:09
- Anunț de atribuire
- SCNA1013547
- Termen limită
- 29.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1030893
Documente
Documentația de atribuire
- Audit Energetic - pt. 1 Ponorata.pdf.p7s
- Audit Energetic - pt. 2 Ponorata.pdf.p7s
- avize scoala Ponorata.pdf.p7s
- CU - scoala Ponorata.pdf.p7s
- Expertiza Tehnica - scoala Ponorata.pdf.p7s
- FisaDate_DF1030893.pdf
- Model Contract EXTINDERE_REABILITARE_SCOALA_PONORATA.docx.p7s
- Parte Scrisa Scoala Ponorata (1).pdf.p7s
- PD - scoala Ponorata.pdf.p7s
- PV OCPI scoala Ponorata.pdf.p7s
- Studio Geo + Af Scoala Ponorata.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
GRICON SRL CUI RO 15500950
Asociați 1
VIF ART CONSTRUCT SRL CUI 34708134
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
BUD S.R.L. CUI RO 6763320
Asociați 1
SALITHEA PROJECT SRL CUI 38130946
Valoare atribuită
690.326,52 RON
din 697.055 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 6.728,48 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.