Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,2% sub estimat
Reabilitare, modernizare si dotare scoala din localitatea Tamasda, corpul de cladire C2, Com.Avram Iancu, sat Tamasda, jud. Bihor
- Număr anunț
- SCN1025008
- Autoritate contractantă
- Comuna Avram Iancu jud. Bihor (CUI 4794591)
- Furnizor / câștigător
- TECH SCHEMATIC SRL (CUI 26499207)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 514.500 RON
- Valoare atribuită
- 503.250 RON 2,2% sub estimat
- Data publicării
- 08.11.2018 08:58
- Anunț de atribuire
- SCNA1013286
- Termen limită
- 26.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1026001
Documente
Documentația de atribuire
- 3. Formulare Model.docx
- 4. Propunere de Contract.docx
- 5. Caiet de sarcini.doc
- DALI Sc Tamasda.rar
- FisaDate_DF1026001.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
TECH SCHEMATIC SRL CUI RO26499207
Asociați 1
GRAFI TOP SRL CUI 30019137
Valoare atribuită
503.250 RON
din 514.500 RON estimat
2,2%
Adjudecat la 97,8% din estimat · economie 11.250 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.