Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,9% sub estimat

„Dotarea Serviciului Voluntar pentru Situatii de Urgenta prin achizitie de utilaje, in comuna Bîrna, județul Timiș” (cod unic de identificare 4269223/2018/2)

Număr anunț
SCN1025006
Autoritate contractantă
COMUNA BARNA (CUI 4269223)
Furnizor / câștigător
COSTA UTILAJE S.R.L. (CUI 30043763)
Cod CPV
16700000-2 · Tractoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
422.525,94 RON
Valoare atribuită
418.735 RON 0,9% sub estimat
Data publicării
08.11.2018 08:42
Anunț de atribuire
SCNA1012800
Termen limită
20.11.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1030928

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
COSTA UTILAJE S.R.L. CUI RO30043763

Valoare atribuită

418.735 RON

din 422.525,94 RON estimat 0,9%

Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 3.790,94 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.