Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE UTILIZARE, ASISTENTA TEHNICA SI MENTENANTA SISTEM INFORMATIC Budget Manager

Număr anunț
DA34793063
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
INFO WORLD SRL (CUI 13373052)
Cod CPV
72590000-7 · Servicii informatice profesionale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.200 RON
Data publicării
08.01.2024 13:45
Data finalizării
09.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.200 RON