Atribuită Cumpărare directă

Materiale și echipamente birou

Număr anunț
DA34792902
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE IN CONSTRUCTII, URBANISM SI DEZVOLTARE TERITORIALA DURABILA URBAN-INCERC (CUI 26752660)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
Cod CPV
30232150-0 · Imprimante cu jet de cerneala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.949,53 RON
Data publicării
07.01.2024 13:45
Data finalizării
09.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.949,53 RON