Ofertă acceptată Cumpărare directă

Switch 16 port 10/100/1000Mb/s

Număr anunț
DA34288560
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU (CUI 4659382)
Cod CPV
32422000-7 · Componente de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
7.166.095 RON
Data publicării
19.10.2023 11:23
Data finalizării
20.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.166.095 RON