Ofertă acceptată Cumpărare directă

Opritor Auto Parcare Pentru Maşini Destinat Protecţiei Parcării, 180 cm

Număr anunț
DA34291554
Autoritate contractantă
COMUNA RUNCU (Consiliul Local al Comunei Runcu) (CUI 4448229)
Cod CPV
19520000-7 · Produse din plastic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.940.350 RON
Data publicării
19.10.2023 11:23
Data finalizării
20.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.940.350 RON