Ofertă acceptată Cumpărare directă

Modul SFP Multi-Mode Gigabit

Număr anunț
DA34288270
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Cod CPV
32561000-3 · Conexiuni cu fibre optice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.755.240 RON
Data publicării
19.10.2023 11:23
Data finalizării
20.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.755.240 RON