Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de punere in siguranta a zonelor supuse eroziunii in pct.Ciorica -tronson II

Număr anunț
DA34265140
Autoritate contractantă
COMUNA CERNISOARA (CUI 2541444)
Cod CPV
45246200-5 · Lucrari de protectie a malurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
33.409.649 RON
Data publicării
17.10.2023 11:23
Data finalizării
20.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.409.649 RON