Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

„Achiziție autospecială de pompieri pentru dotarea Serviciului Voluntar pentru Situații de Urgență din comuna Todirești, județul Suceava”, în cadrul proiectului finanțat prin FEADR, sm 19.2 „Achiziționare autospecială de pompieri pentru dotarea Serviciului Voluntar pentru Situații de Urgență din comuna Todirești, județul Suceava”

Număr anunț
SCN1025000
Autoritate contractantă
COMUNA TODIRESTI (CUI 4326922)
Furnizor / câștigător
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
Cod CPV
34144210-3 · Vehicule de pompieri (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
404.823,65 RON
Valoare atribuită
404.000 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
08.11.2018 08:24
Anunț de atribuire
SCNA1017037
Termen limită
23.11.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1030898

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Terți susținători 1
ROMPRIM SA CUI RO 384998
Oferta 2 Individuala

Valoare atribuită

404.000 RON

din 404.823,65 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 823,65 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.