Anulată
Anunț de participare
Implementarea unei platforme IT de procesare a datelor la nivelul ONRC
- Număr anunț
- CN1006032
- Autoritate contractantă
- OFICIUL NATIONAL AL REGISTRULUI COMERTULUI (CUI 14942091)
- Cod CPV
- 72200000-7 · Servicii de programare si de consultanta software (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.433.409,95 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 08.11.2018 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1011894
- Termen limită
- 18.12.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 215-492235
- Documentație de atribuire
- DF1030435
Documente
Documentația de atribuire
- 1494209120184CP108513_ANEXA 1-semnat.pdf
- 1494209120184CP108513_ANEXA 2-semnat.pdf
- 1494209120184CP108513_ANEXA SPATIU TEHNIC-semnat.pdf
- 1494209120184CP108513_CAIET DE SARCINI_M2-semnat.pdf
- 1494209120184CP108513_FORMULARE-semnat.pdf
- 1494209120184CP108513_MODEL CONTRACT_M-semnat.pdf
- ANEXA CAIET DE SARCINI_Aviz CTE ONRC (SMIS108513)-semnat.pdf
- FisaDate_DF1030435.pdf
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
TELEKOM ROMANIA MOBILE COMMUNICATIONS S.A. CUI RO 11952970
Subcontractanți 3
HOMELAND SECURITY SOLUTIONS SRL CUI RO 27369760
TRENCADIS CORP SRL CUI RO 20415754
TEMA ENERGY S.A. CUI RO 14389359
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
S & T ROMANIA CUI RO 5175054
Asociați 1
S.C. MWARE SOLUTIONS S.R.L. CUI 31021453
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.