Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE REVIZIE CENTRALA TERMICA PE LEMNE 40KW

Număr anunț
DA34295343
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PROF CONSTANTIN DINCA ULMENI (CUI 28227586)
Cod CPV
39715210-2 · Echipament de incalzire centrala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.274.420 RON
Data publicării
19.10.2023 11:23
Data finalizării
20.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.274.420 RON