Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dozator DOZATOARE DISPENCER DEZINFECTANT DIN PLASTIC DE PENTRU săpun lichid medical alb 500ml S5M

Număr anunț
DA34303891
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC CORUND (CUI 4246130)
Cod CPV
39831700-3 · Distribuitoare automate de sapun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.370.727 RON
Data publicării
20.10.2023 11:23
Data finalizării
23.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.370.727 RON