Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție lucrare canalizări ape pluviale

Număr anunț
DA34274196
Autoritate contractantă
U.M. 01983 Bacau (CUI 4353080)
Cod CPV
45232130-2 · Lucrari de constructii de canalizari de ape pluviale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.752.130 RON
Data publicării
18.10.2023 11:23
Data finalizării
23.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.752.130 RON